Konsultacje

Trener personalny wykonujący intensywny trening na maszynie do dipsów w klubie Smart Gym 4 wieże w Katowicach.

Konsultacje i porady dietetyczne oraz treningowe

Masz wątpliwości, czy skorzystanie z usług trenera lub dietetyka jest dla Ciebie odpowiednie? Czy posiadasz już plan działania, ale nie jesteś pewien jego skuteczności? Może zauważyłeś, że Twoje postępy wyhamowały i szukasz przyczyn?

Konsultacja ze mną pomoże przeanalizować Twoje problemy związane z  dietą, treningiem oraz suplementacją. Wyjaśnię Ci, czego potrzebujesz i co przyniesie najlepsze efekty. Wytłumaczę jakie kroki należy podjąć, aby Twoje starania najskuteczniej przybliżyły Cię do celu. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz przeprowadzę trening personalny, na którym od razu będziemy mogli zastosować nasze ustalenia. Możemy też zrobić wspólny trening. Pamiętaj, że to jest Twój czas i wykorzystamy, go tak jak tego będziesz chciał.

Spotkanie odbywa się w jednej z siłowni sieci Smart Gym w Katowicach, wybór należy do Ciebie. Czas trwania konsultacji to 3 godziny.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji również w formie online przy pomocy takich programów jak Zoom, WhatsApp, Microsoft Teams. Skontaktuj się ze mną, aby umówić konsultację i jej przebieg  oraz otrzymać indywidualną wycenę.

Potrzebujesz trenera lub dietetyka?

Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Twoje dane:

    W czym mogę Ci pomóc: