Plany treningowe

Trener personalny z Katowic wykonujący wyciskanie sztangi na ławce skośnej, demonstrując technikę treningową.

Plany Treningowe szyte na miarę

Tworzę spersonalizowane plany treningowe, biorąc pod uwagę Twój poziom zaawansowania, dostęp do sprzętu i osobiste preferencje. Niezależnie od tego, czy masz dostęp do klubu fitness, czy wolisz trenować w domu, oferuję elastyczne rozwiązania, by maksymalizować Twoje wyniki i zapewnić efektywność treningu.

Co wyróżnia moje plany treningowe?

Każdy plan tworzę indywidualnie, opierając się na szczegółowym wywiadzie i testach sprawnościowych, zarówno stacjonarnie, jak i online, co gwarantuje idealne dopasowanie do Twoich potrzeb i celów. Oferuję elastyczność, umożliwiając trening w różnych warunkach i bez konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu. Zwracam uwagę na przejrzystość planów, które zawierają szczegółowe opisy każdego dnia treningowego, z podaniem wszystkich niezbędnych parametrów oraz przestrzenią na zapisywanie postępów.

Dbam o intuicyjne instrukcje, aby każdy element planu był jasny i zrozumiały, nawet dla początkujących. Ponadto dostosowuję treningi do Twoich zdrowotnych potrzeb, uwzględniając ograniczenia, jak urazy czy choroby przewlekłe, co zapewnia bezpieczeństwo i efektywność treningu.

Każdy plan treningowy projektuję tak, aby zapewnić różnorodność ćwiczeń i uniknąć monotonii. Stawiam na utrzymanie motywacji i zaangażowania, wprowadzając nowe wyzwania i zmieniając rutyny. Pomagam także w ustalaniu realistycznych i osiągalnych celów treningowych, dopasowanych do Twoich potrzeb i aspiracji.

Dodaję pomocne materiały ułatwiające realizację planu, a plany programuję na 6-8 tygodni, oferując zarówno wersje drukowane, jak i mobilne w formacie Excel. Regularnie dostosowuję plany do Twojego postępu, by ciągle wyzwalać Twój rozwój i unikać stagnacji. Zawsze jestem do Twojej dyspozycji, oferując możliwość konsultacji – służę pomocą i odpowiadam na pytania.

Rozbudowa masy mięśniowej

Mobilność

Z obciążeniem własnego ciała

Poprawa siły

Spalanie tkanki tłuszczowej

Z minimalną ilością sprzętu

Wydolność

Trening w domu

Taśmy TRX

Wytrzymałość

Trening funkcjonalny

Gumy oporowe

Czego aktualnie potrzebujesz?

Przygotowanie planu treningowego

250 zł

Przygotowanie planu treningowego + 3 treningi personalne

660 zł

Najczęściej zadawane pytania

Plany treningowe nie decydują o tym, są zarówno na masę, jak i redukcję. Gdy redukujesz, pozwolą Ci spalić więcej kalorii i ujędrnić sylwetkę. W okresie budowy masy mięśniowej zbudujesz dodatkowe kilogramy mięśni. Niezależnie od tego pamiętaj, że końcowy efekt będzie zależał od tego jak się odżywiasz i ile spożywasz kalorii. 

Wszystko zależy od tego, jaki masz cel treningowy. Uważam, że takim sensownym minimum są trzy jednostki treningowe w tygodniu i dla większości osób będą wystarczające. Przy takiej ilości treningów można osiągnąć naprawdę dobre rezultaty. Wraz ze wzrostem doświadczenia i stażu treningowego, dla osób bardziej ambitnych lub posiadających ponad przeciętne cele sugeruję przejście na 4/5 jednostek treningowych. 

Plany treningowe programuję na okres 6-8 tygodni, ale to nie oznacza, że możesz go używać tylko przez ten okres, a później nie będzie dawał już rezultatów. Prawda jest taka, że plan treningowy możesz z powodzeniem stosować tak długo jak jesteś w stanie na nim progresować. A jak długo będziesz w stanie to robić? Kwestia indywidualna, ale może to być 8 tygodni, 6 miesięcy a może nawet i więcej. Do każdego planu treningowego dostarczam wskazówki, które pomogą go maksymalnie wykorzystać. 

 

Wszystko zależne jest od tego czy konsultację przeprowadzimy osobiście, czy online oraz od natężenia pracy w danym momencie. Od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych informacji potrzebuję do kilku dni na przygotowanie planu. 

Moim zdaniem, jest to najskuteczniejsza metoda. Powód? Trening oporowy jest najważniejszy w celu modelowania różnych części ciała. Z mojego doświadczenia wynika, że większość kobiet dąży do zredukowania tłuszczu z brzucha/bioder, ud i wzmocnieniu oraz przede wszystkim nadaniu okrągłego kształtu i wielkości pośladką. Chociaż redukcja tkanki tłuszczowej może być osiągnięta przez różnorodne formy aktywności fizycznej, to właśnie trening siłowy jest niezbędny, jeśli chodzi o budowanie mięśni w wybranych miejscach np. pośladkach. Trening z obciążeniem wspiera rozwój masy mięśniowej, co przekłada się na, tą pożądaną przez kobiety jędrność sylwetki

Potrzebujesz trenera lub dietetyka?

Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Twoje dane:

    W czym mogę Ci pomóc: